Hakkımızda

Konya’dan Türkiye’ye Açılan Damak Tadınız: RYL Çıtır Simit
RYL Çıtır Simit, Fatih Ildırar ve Asım Sezer önderliğinde uzun yıllar önce kurulan ve Konya’da hizmet veren bir markadır. Kurulduğu ilk günden bugüne kadar kalitesinden ve lezzetinden asla ödün vermeden simit ve tüm unlu mamul çeşitlerinin üretimi gerçekleştiren firmamız, çok kısa bir süre içinde adını duyurmayı başarmış ve sektörünün bir numaralı markası haline gelmiştir. Uygun fiyatları ve üstün lezzeti ile çok sayıda müşteri portföyüne sahip olmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini son derece önemseyen ve Konya için en güzel lezzetleri sunan firmamız kısa bir süre içinde Vatan, Kule site, Gökkuşağı Beş Yol, Mevlâna, Ramada ve Ak Şehir şubelerini kurmuştur. Bu sayede Konya’nın daha fazla bölgesine ulaşarak, halkın büyük bir kısmını lezzeti ile buluşturmuştur.
Eşsiz lezzeti için üretimlerini 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan fabrikasından geçekleştirmektedir. 3000 metre kare kapalı alanı ve toplam olarak 6000 metre karelik üretim tesisi bulunan firmamız, hijyenik ve el değmeden üretimler gerçekleştirmektedir. Oldukça geniş olan üretim tesislerinde profesyonel üretimler yapılmaktadır. Çünkü firmamız gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, üretimlerine son teknolojik ürünler kullanmaktadır. Simit ve tüm unlu mamul çeşitlerinin üretimleri için kullanılan tüm malzemeler de 1.sınıf kaliteye sahiptir. Bu sayede hijyenik, temiz ve oldukça lezzetli üretimler yapabilmektedir.
Müşteri memnuniyetini sağlayabilmenin en iyi yolunun deneyimli ve profesyonel personel ekip ile sağlanacağının bilincinde olan RYL Çıtır Simit, tüm personelinin donanımlı ve kendi alanında uzman olmasına önem vermektedir. Temizlikten hamur yapımına, şekil vermekten pişme sürecine kadar tüm ürünlerinin üretim aşamasında görev alan tüm ekibi gerekli eğitimleri almış olan, uzman ve deneyimli personellerdir. Bu sayede firmamız sizleri uzun yılların birikim ve tecrübeleri ile gelen lezzetle, en iyi şekilde buluşturmaktadır.
Konya’nın pek çok yerinde şubeleri bulunan firmamız her geçen gün daha çok büyümekte ve gelişmektedir. Bunun için sektöründe ve teknolojide yapılan değişiklikleri yakından takip etmekte ve uygulamaktadır. Siz değerli müşterilerinin damak tadına uyan ve sizlere layık olan üstün lezzetinden ve kalitesinden asla ödün vermeden üretimlerini gerçekleştirir.
Ürünlerimiz;
RYL Çıtır Simit olarak simit çeşitleri ile birlikte pek çok alanda ürün çeşitleri sunmaktan onur duyuyoruz. Bunları aşağıdaki şekilde belirtebiliriz;
Unlu mamullerinde pasta çeşitlerinin dondurulmuş ve dondurulmamış olan tüm çeşitleri
Sütlü tatlılar ve diğer tatlı çeşitleri
Açma grubunun tamamı olan ürünler
Dondurulmuş tatlı çeşitleri
Düğün ekmekleri
Lavaş grupları
Pasta gruplarının tamamı
Yukarıda sayılan tüm ürünlerimiz Konya genelinde pek çok pastane ve markette bulunmaktadır. Bu sayede sizlere çok daha kolay ve kısa sürede ulaşabiliyor ve tüm Konya halkının ürünlerimizi deneyebilmesine imkân sağlıyoruz. Konya’nın çok sayıda pastanesinin ve marketinin raflarını, pasta çeşitlerimiz, tatlı çeşitlerimiz, ekmeklerimiz ve tüm unlu mamul çeşitlerimiz ile renklendiriyoruz.  
Vizyonumuz;
Konya’da tüm Türkiye’ye açılan simit ve unlu mamul markası olmak ve ilerleyen dönemlerde yurt dışına açılmak. Bu sayede ülkemizin gururu olmak ve RYL Çıtır Simit ismini dünya markası haline getirmektir.
Misyonumuz;
Tüm Türkiye genelinde kaliteli, sağlıklı, lezzetli ve uluslararası kalite standartlarına uygun üretimler gerçekleştirmek ve siz değerli müşterilerimizin %100 memnuniyetini sağlamaktır. Bununla birlikte pek çok bölgede şubeler açmak ve ülkemizin her yerine eşsiz lezzetimizi ulaştırma fırsatı sunmaktır.
Hedeflerimiz;
En büyük hedefimiz insanların ve çevrenin sağlığına uygun şartlarda üretimler gerçekleştirmek ve bir numaralı toptan simit ve unlu mamul markası olmaktır. Bu sayede rekabet gücümüzü ve karlılığımızı arttırmaktır.
Üretimlerimizi yaparken minimum maliyetle daha fazla simit üretmeye özen gösteriyoruz ancak bunu yaparken kalitemizden asla ödün vermiyoruz.
Tüm personellerimiz ile birlikte sürekli büyümeyi ve gelişmeyi ilke edindik ve bu amaca ulaşmak için herkesin kusursuz hizmet sunmasını sağlıyoruz. Tüm personellerimizi bu bilinçle çalışmasına önem veriyoruz.
Tüm ürünlerimizde yüksek kalite ve üstün lezzet sunuyor ve müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.
Her zaman kaliteli ve her zaman sağlıklı ilkesi ile çıktığımız bu yola, bu ilkemizden asla ödün vermeden devam ediyoruz.
Markamızı geliştirmek ve sizlere en kaliteli ürünler sunabilmek amacıyla personellerimizin sürekli olarak eğitim ve gelişimlerine önem veriyor, her birinin kendi alanında eğitim almasını destekliyoruz.
RYL Çıtır Simit markamızın büyümesini ve gelişmesini sürekli hale getirmek için tüm yeni teknolojiyi kullanıyoruz.
Hijyenik üretimler gerçekleştirmek ve sizlerin sağlığını korumak amacıyla fabrikalarımızın temizlik ve haşere kontrollerini düzenli olarak yaptırıyoruz. Üretim öncesinde ve sonrasında yapılan bu kontroller ile temiz ve sağlıklı ürünler elde edebiliyor ve sizlerin gönül rahatlığı ile tüketebileceği üretimler yapıyoruz.
Kalitemizden asla ödün vermemek için gerekli ola tüm denetimleri yaptırıyoruz. Bununla birlikte, belirli dönemlerde yapılan kalite kontrollerinden tam not almaktan ve sizlere uluslararası kalite standartlarında simitler sunmaktan onur duyuyoruz.
Bizimle çalışan çok sayıda tedarikçimiz ile birlikte en sağlıklı ve en lezzetli unlu mamuller ile sizleri buluşturmaya devam ediyor, tedarikçilerimizin de kalitesine ve marka olmasına önem veriyoruz.
Çok sayıda şubemiz ile pek çok insana iş imkânı da sağlıyor ve istihdam oranını arttırmaya katkı sağlıyoruz.
Üretimlerimizde yeni ve farklı lezzetler ile sizlere buluşturmaya tüm şubelerimiz ile devam ediyor, sizlere yenilikçi hizmet sunuyoruz.
Konya’nın market ve pastanelerinin raflarında taze ve lezzetli ürünlerimiz ile yer alıyor, toptan üretimler gerçekleştiriyoruz. Unlu mamul çeşitlerimiz ile Konya’nın bu alandaki tüm ihtiyaçlarını eksiksiz şekilde karşılıyoruz. Sizleri de RYL Çıtır Simit markası ile sevdiğiniz tüm unlu mamul çeşitleri için tanışmaya davet ediyoruz.